Ворскла впевнено обіграла Колос

В рамках чергового туру першості України полтавська Ворскла на своєму полі впевнено обіграла Колос з рахунком 3:0. У першому таймі активніше виглядали полтавчани, які поступово нарощували тиск на ворота гостей. Один з таких моментів привів до подачі в штрафну на дальню штангу, звідки Чеснаков потрапив у штангу воріт Колоса. Однак не буває диму без вогню і вже через кілька хвилин господарі відкрили рахунок в матчі. Степанюк накрутив захисника суперника на лівому фланзі і зробив класну подачу в штрафну, де Скляр головою розстріляв ворота. У другому таймі Ворскла продовжила тиснути і на 59-й хвилині збільшила перевагу в рахунку. Пердута прострілив у штрафну, де Волинець відбив м'яч прямо на ногу Щербаку, який відправив м'яч у сітку воріт. Ще через шість хвилин рахунок був 3:0 після того, як Скляр навісив з кутового на ближню, звідки Яворський потилицею відправив м'яч точно в дальній кут воріт гостей. У кінцівці матчу був ще один момент, але Колос знову врятував каркас воріт після пострілу Челядина. Таким чином, Ворскла набрала 19 очок і посідає третє місце в турнірній таблиці УПЛ, відстаючи від донецького Шахтаря на один бал. У Колоса 15 балів і п'ятий рядок. Ворскла - Колос 3:0 Голи: Скляр, 31, Щербак, 59, Яворський, 65. Ворскла: Ткаченко - Яворський, Чеснаков, Ндіайе - Пердута, Пуцлін (Челядин, 78), Скляр (Гаджук, 87), Якубу - Щербак (Пешич, 87), Кані (Дубко, 87) - Степанюк (Кравчук, 73). Колос: Волинець - Зозуля, Гавриш, Петров, Новак (Морозко, 66), Чорноморець - Антюх, Богданов (Ільїн, 67), Оріховський (Задоя, 46), Смирний (Ісаєнко, 71) - Лисенко (Селезньов, 67). Попередження: Пуцлін, Чеснаков - Гавриш, Новак, Лисенко, Зозуля. Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet