Гол Малиновського ледь не поховав чемпіонські мрії "Ювентуса"

Сьогодні в Турині буде зіграно матч чемпіонату Італії. Місцевий "Ювентус" прийматиме "Аталанту". Провідні італійські газети впевнені, що українець Руслан Малиновський вийде в стартовому складі гостей.
Востаннє в чемпіонаті команди зустрічалися 11 червня в матчі 32 туру минулого чемпіонату. "Ювентус" лідирував, але на його позицію зазіхали "Інтер" та "Аталанта".
Гості першими відкрили рахунок. Гомес і Сапата короткою комбінацією пройшли увесь захист туринців і колумбієць забив м'яч.
Господарі поля відігралися в другому таймі. М'яч випадково потрапив у руку захисникові й арбітр матчу миттєво знайшов привід поставити пенальті. Роналду не лишив шансів голкіперу 1:1.
За 10 хвилин до кінця зустрічі "Аталанта" знову була попереду. Руслан Малиновський отримав м'яч на лінії карного майданчика й невідпорно пробив правою ногою у ближній кут.
Однак це ще було не все. Луїс Муріель ненавмисне зіграв рукою у карному майданчику й арбітр знову призначив пенальті у ворота бергамців. Роналду зробив дубль 2:2.

У підсумку "Ювентус" став чемпіоном, а "Аталанта" фінішувала третьою після міланського "Інтера".