Шахтар пройшов Монако і став останнім учасником Ліги чемпіонів

У середу, 25 серпня, донецький Шахтар у Харкові прийняв французький Монако в матчі-відповіді плей-офф раунду кваліфікації Ліги чемпіонів.   Після перемоги "гірників" у першій зустрічі (1:0) для команди було важливо не програти. Однак уже з перших секунд стало зрозуміло, що Монако боротиметься до самого кінця.   Монегаски відразу ж включили високий пресинг, почали насідати на ворота П'ятова і створювати небезпечні моменти. Уже на 3-й хвилині Фофана пробив із лівої ноги, але Вітао заблокував. Слідом був ще один заблокований удар по воротах П'ятова, а потім Бадьяшіль не влучив у створ після подачі з кутового.   Кадри з матчу Шахтар - Монако / Джерело: ФК Шахтар Донецьк     Гості продовжували атакувати, і було очевидно, що назріває гол. Кайо Енріке і Сідібе пробили трохи неточно, але через пару хвилин м'яч все ж опинився у воротах.   Фолланд рвонув із лівого флангу і пробив - П'ятов парирував удар, але перед собою. На добиванні виявився Бен-Єддер і спокійно відправив м'яч у сітку - 0:1.   Після забитого м'яча Монако ще більше активізувалося, оскільки одного гола було недостатньо, щоб вийти у груповий етап Ліги чемпіонів. Однак Шахтар тааож створив кілька перспективних атак, але вони не були небезпечними.   Кадри з матчу Шахтар - Монако / Джерело: ФК Шахтар Донецьк     На 38-й хвилині "оранжево-чорним" повезло - Головін подав зі штрафного, і Бадьяшіль пробив у дальній кут, але влучив у штангу. Але вже через хвилину Монако все ж забив, і знову відзначився Бен-Єддер.   Нюбель подав майже із центру поля на лівий фланг на Кайо Енріке, той побачив зліва набігаючого капітана, якого Матвієнко залишив без нагляду, і Віссам забив - 0:2. А в компенсований час Бен-Єддер міг оформити хет-трик, але не влучив у ворота.   На другий тайм Де Дзербі вирішив не випускати Матвієнка, замінивши його на Ісмаїлі, який відразу ж додав свіжості грі "гірників". Уже з перших хвилин другої половини зустрічі Шахтар став грати більш злагоджено й активніше, з'явилися моменти і гострота біля воріт Нюбеля.   Кадри з матчу Шахтар - Монако / Джерело: ФК Шахтар Донецьк     Кілька хороших ударів було у виконанні Алана Патріка, але м'яч вперто не летів у ворота. На це відповів Бен-Єддер, який намагався перекинути "круглого" через П'ятова, але Андрій зловив м'яч у руки.   А потім Де Дзербі зробив, напевно, ключову заміну - він прибрав Тете, який уже був на картці і виявляв чимало зайвих емоцій, і випустив Марлоса. І через вісім хвилин Марлос забив, замкнувши у дотик передачу із центру штрафного майданчика на правий фланг від Патріка.   Решта 15 хвилин основного часу команди по черзі намагалися атакувати, створюючи проблеми голкіперам, але ніхто так і не забив. Проте за кілька хвилин до свистка чудова можливість була у Фолланда, але П'ятов врятував.   Кадри з матчу Шахтар - Монако / Джерело: ФК Шахтар Донецьк     Гра перейшла в екстра-тайми. Шахтар помітно включився, а ось Монако почав втомлюватися. Кілька непоганих атак розвивав Мудрик, але надто "тягнув на себе", і втрачав м'яч. Незважаючи на це, саме Михайло допоміг Шахтарю забити.   На 114-й хвилині зустрічі Мудрик на швидкості підключився до атаки й увірвався з лівого флангу у штрафний, де хотів відпасувати в центр. Однак Агиляр невдало підставив ногу і м'яч відправився прямо за спину Нюбелю.   Монегаски намагалися виправити ситуацію, але фінальний свисток зафіксував нічию - 2:2, яка принесла Шахтарю путівку у груповий етап Ліги чемпіонів. Монако же відправляється в Лігу Європи.   Кадри з матчу Шахтар - Монако / Джерело: ФК Шахтар Донецьк     У четвер, 26 серпня, відбудеться жеребкування Ліги чемпіонів, і "помаранчево-чорні" дізнаються своїх суперників у групі.   Шахтар - Монако - 2:2 Голи: Марлос, 74, Агиляр, 114 (АГ) - Бен-Єддер, 18, 39.   Шахтар: П'ятов - Додо, Вітао (Кривцов, 101), Марлон, Матвієнко (Ісмаїлі, 46) - Майкон, Маркос Антоніо (Степаненко, 86) - Тете (Марлос, 66), Алан Патрік, Соломон (Мудрик, 82) - Траоре (Фернандо, 101).   Монако: Нюбель - Сідібе (Агиляр, 98), Маріпан, Бадьяшіль, Кайо Енріке (Якобс, 117) - Чуамені (Дісасі, 117), Фофана - Мартінш (Жеан Лукас, 70), Головін (Діоп, 76) - Фолланд, Бен -Єддер (Ізидор, 76).   Попередження: Додо (40), Тете (54), Марлон (70), Соломон (80), Кривцов (105+1), Фернандо (113), Де Дзербі (118, не на полі) - Фолланд (14), Головін (72), Фофана (81), Бадьяшіль (107).     Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet